محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اشتراک در خبرخوان

تجهیزات RFID

فناوری RFID که با بهره گیری از سیگنال های الکتریکی و الکترومغناطیسی برای خواندن و نوشتن داده ها (بدون تماس) استفاده می کند، وابسته به دو دستگاه تگ و Reader جهت برقراری ارتباط است. تگ به یک کالا، شی و یا هر چیز دیگری که نیازمند شناسایی و ردیابی آن هستیم متصل می شود و توسط ریدر (کدخوان) که امواج رادیویی را در یک فرکانس مشخص به تگ ارسال می کند، حضور تگ ها را در محیط تشخیص داده و اطلاعات موجود در تگ را بازیابی می کند.ترکیب تراشه و آنتن، تگ RFID یا فرستنده خودکار RFID نامیده می شود، که توانایی ذخیره اطلاعات مختلف را دارد.

فناوری MIFARE از دسته خانواده RFID می باشد و این تفاوت را دارد که برخلاف تکنولوژی آر اف آی دی  Read-Only نبوده و دارای حافظه با قابلیت خواندن و نوشتن می باشد.

شرکت فناوران توت آذربایجان با ارائه مشاوره در زمینه خرید محصول متناسب با مجموعه های مورد نظر و اجرای کامل و بدون نقص آن و با ارائه خدمات پشتیبانی کامل ، در راستای هوشمند سازی و اتوماسیون مجموعه مورد نظر ، در خدمت مشتریان خود می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و جامع تر در زمینه فناوری RFID ، فرکانس های عملیاتی ، تکنولوژی MIFARE و کاربردهای آن به صفحه مقالات علمی سایت سامانه های هوشمند توتکو مراجعه کنید.

7 آیتم

جدولی  لیست 

7 آیتم

جدولی  لیست 

[profiler]
Memory usage: real: 8912896, emalloc: 28735696
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem