محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اشتراک در خبرخوان

دستگاه حضور و غیاب

ساعت های حضور و غیاب

یک سیستم جامع حضور و غیاب با ثبت زمان ورود و خروج افراد و صدور مجوز تردد از درب ها برای آن ها ، می تواند مدیران را برای نظارت موفق و کم هزینه بر روی کارمندان خود یاری نماید. برای این منظور از یک دستگاه سخت افزاری ( ساعت حضور و غیاب ) و اتوماسیون نرم افزاری حضور و غیاب استفاده می گردد بدین ترتیب یک کارمند با مراجعه به دستگاه ساعت زنی ، رویدادهای ترددی خود را ثبت می کند. سپس با تعریف هایی که برای زمان ورود و خروج ، شیفت های کاری ، ماموریت ها و مرخصی ها و ... انجام داده ایم و با تعریف و اعمال قوانین محاسباتی مربوط به مجموعه مدیریتی خود خواهیم توانست مدت زمان حضور ، کسر کار ، ماموریت ، مرخصی و ... را استخراج نماییم. در پایان هر ماه با استفاده از اطلاعات بدست آمده ، محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان براحتی انجام می پذیرد.

روش های ثبت الکترونیکی ساعت ورود و خروج و رویداد های ترددی در چهار دسته تشخیص چهره ، تشخیص اثر انگشت ، تشخیص کارت هوشمند و استفاده از رمز عبور تقسیم می شوند.

دستگاه های هوشمند حضور و غیاب شرکت توتکو با قابلیت شناسایی اتوماتیک افراد با روش های مذکور و یا ترکیب این روش ها با یکدیگر توانسته است با کیفیت و قیمت مناسب خود ، مدیران را در تحقق اهداف خود یاری نمایند و در کنترل تردد هوشمند سازمان ها ، ادارات و شرکت ها نقس بسزایی داشته باشند.

اطلاعات فنی و نحوه عملکرد دستگاه های ساعت زنی هوشمند شرکت توتکو در دسته بندی های مجزا در سایت سامانه های هوشمند توتکو قابل مشاهده می باشند.

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 20 آیتم

  1. 1
  2. 2

جدولی  لیست 

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 20 آیتم

  1. 1
  2. 2

جدولی  لیست 

[profiler]
Memory usage: real: 13107200, emalloc: 28857912
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem