محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اشتراک در خبرخوان

سیستم های کنترل دسترسی

دستگاه های کنترل تردد در انواع مختلف و با قابلیت تعریف کارت های RFID و MIFARE ، با اتصال به نرم افزار های کنترل تردد یا اتوماسیون ورزشی روند اتوماسیون کنترل تردد را کامل می کنند. این دستگاه ها دارای خروجی اكسس كنترل با قابلیت اتصال به دربهای اتوماتیک و قفل های برقی هستند. سیستم های کنترل دسترسی با هدف ایجاد امنیت بیشتر در سیستم های نظارتی در مواردی مانند پارکینگ های هوشمند، مراکز تجاری و ورزشی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت فناوران توت آذربایجان با ارائه مشاوره در زمینه خرید محصول متناسب با مجموعه های مورد نظر و اجرای کامل و بدون نقص آن و با ارائه خدمات پشتیبانی کامل ، در راستای هوشمند سازی و اتوماسیون مجموعه های ورزشی و باشگاهی و ... در خدمت مشتریان خود می باشد. 

10 آیتم

جدولی  لیست 

 1. دستگاه کنترل دسترسی TAC-10101

  دستگاه کنترل دسترسی TAC-10101

  دستگاه کنترل دسترسی توتکو مدل TAC-10101 با بهره مندی از طراحی زیبا و حرفه ای و مجهز بودن به سیستم هشدار و قفل کنترل همچنین با برخورداری از دکمه خروج و همچنین حسگر توانسته جایگاه خوبی برای خود کسب کند.این دستگاه دارای ورودی ویگند می باشد که با وصل شدن به ریدر اضافی می تواند سیستم اصلی و فرعی را ایجاد و تفکیک نماید و این حالت جزو ویژگی بارز دستگاه کنترل دسترسی TAC-10101 محسوب می گردد. همچنین می توانیم از این دستگاه به عنوان رابط ویگند خروجی برای اتصال به یک کنترل پنل به عنوان Reader استفاده کرد. اجرای عملیات روی نرم افزار کامپیوتر انجام میگردد و از طریق پورت TCP/IP ، RS232/485 روی دستگاه بارگذاری می گردد. دستگاه دارای پورت USB-host می باشد که می توان برای آپلود و دانلود داده شامل اطلاعات کاربران ، ترددها و ... استفاده کرد. دستگاه کنترل دسترسی توتکو مدل TAC-10101 برای استفاده در منازل، دفاتر کوچک، کارخانه ها ، ادارات و غیره بسیار مناسب است.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 2. سنسور اثر انگشت رومیزی TFS-Hamster DX

  سنسور اثر انگشت رومیزی TFS-Hamster DX

  سنسور اثر انگشت رومیزی توتکو مدل TFS-Hamster DX یک اسکنر اثر انگشت است که قابلیت شناسایی و ثبت اثر انگشت را دارد و می تواند همراه با گیت های کنترل تردد ، درب های اتوماتیک جهت ثبت ورود و خروج ، به کار رود. اسکنر TFS-Hamster DX در اندازه ای کوچک و با قابلیت تشخیص اثر انگشت اصلی از تقلبی ، ضد ضربه و ضد شوک الکترو استاتیک ، ضد خش و ضد لرزش می باشد. با ارتباط اسکنر بوسیله پورت USB به کامپیوتر یا حافظه خارجی ، اطلاعات ترددی ثبت و قابل گزارش گیری می باشد.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 3. اسکنر اثر انگشت اکسس کنترل TFS-Hamster III

  اسکنر اثر انگشت اکسس کنترل TFS-Hamster III

  اسکنر اثر انگشت توتکو مدل TFS-Hamster III یک ریدر و دستگاه اکسس کنترل اثر انگشت است که قابلیت شناسایی و ثبت اثر انگشت را دارد و می تواند همراه با گیت های کنترل تردد ، درب های اتوماتیک جهت ثبت ورود و خروج ، به کار رود. اسکنر TFS-Hamster III با قابلیت تشخیص اثر انگشت اصلی از تقلبی ، ضد ضربه و ضد شوک الکترو استاتیک ، ضد خش و ضد لرزش می باشد. با ارتباط اسکنر بوسیله پورت USB به کامپیوتر یا حافظه خارجی ، اطلاعات ترددی ثبت و قابل گزارش گیری می باشد.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 4. اسکنر اثر انگشت رومیزی TFS-eNBioScan-C

  اسکنر اثر انگشت رومیزی TFS-eNBioScan-C

  اسکنر اثر انگشت رومیزی توتکو مدل TFS-eNBioScan-C یک ریدر اثر انگشت است که قابلیت شناسایی و ثبت اثر انگشت را دارد و می تواند به عنوان دستگاه Access Control برای گیت های کنترل تردد ، درب های اتوماتیک جهت ثبت ورود و خروج ، به کار رود. اسکنر TFS-eNBioScan-C با قابلیت چرخش بدنه جهت سهولت استفاده کاربران ، ضد ضربه و ضد شوک الکترو استاتیک ، ضد خش و ضد لرزش می باشد. با ارتباط اسکنر بوسیله پورت USB اطلاعات ترددی ثبت و قابل گزارش گیری می باشد.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 5. دستگاه اکسس کنترل تشخیص چهره TAC-38768

  دستگاه اکسس کنترل تشخیص چهره TAC-38768

  دستگاه کنترل دسترسی توتکو مدل TAC-38768 با قابلیت تشخیص چهره ، اثر انگشت ، کارت و رمز عبور است که دارای سنسور اثر انگشت SilkID بوده که امکان تقلب به صفر می رسد و انگشت مرطوب، خشک و خشن را هم براحتی شناسایی میکند. دستگاه کنترل دسترسی توتکو مدل TAC-38768 فلش درایورهای USB و وب سرور را هم پشتیبانی می کند.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 6. دستگاه کنترل دسترسی تشخیص چهره TAC-38761

  دستگاه کنترل دسترسی تشخیص چهره TAC-38761

  دستگاه کنترل دسترسی توتکو مدل TAC-38761 با امکان تشخیص چهره ، اثر انگشت ، رمز عبور و تعریف کارت بدون تماس RFID است که صفحه نمایش آن 2.8 اینچی بوده و می تواند از شبکه و USB پشتیبانی کند. اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 7. دستگاه ACCESS CONTROL مدل TAC-11102

  دستگاه ACCESS CONTROL مدل TAC-11102

  دستگاه کنترل دسترسی توتکو مدل TAC-11102 دستگاه کارتخوان ACCESS CONTROL برای کارت های بدون تماس RFID می باشد که می تواند بصورت تحت شبکه و یا پشتیبانی از فلش داریوهای USB به کار رود.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 8. دستگاه کنترل دسترسی اثر انگشتی TAC-10305

  دستگاه کنترل دسترسی اثر انگشتی TAC-10305

  دستگاه کنترل دسترسی اثر انگشتی TAC-10305 یک ریدر اثر انگشت ، رمز عبور و کارتی است که با دارا بودن صفحه کلید لمسی و استفاده آسان و راحت می توان برای استفاده در کنترل تردد سازمان ها ، ادارات ، شرکت ها ، کارخانجات ، اماکن تفریحی و ورزشی و باشگاه ها ، دانشگاه ها و مدارس ، بیمارستان و مراکز بهداشتی و ... به کار برد.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 9. دستگاه کنترل دسترسی اثر انگشتی TAC-10302

  دستگاه کنترل دسترسی اثر انگشتی TAC-10302

  دستگاه کنترل دسترسی اثر انگشتی توتکو مدل TAC-10302 یک ریدر اثرانگشت حرفه ای با بهره گیری از تکنولوژی جدید و پیشرفته است که با عملکرد کاملا دقیق برای امر حضور و غیاب و امور تابعه بکار می رود و با مجهز بودن به سنسور اثر انگشت، کارت زن و رمز عبور می تواند در جاهای مختلف و جهت امور مربوط به کنترل تردد بکار رود. امکان خطا و تقلب به دلیل بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا بسیار پایین می باشد.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 10. اسکنر اثر انگشت کنترل تردد TFS-Hamster II DX

  اسکنر اثر انگشت کنترل تردد TFS-Hamster II DX

  اسکنر اثر انگشت توتکو مدل TFS-Hamster II DX یک ریدر و دستگاه اکسس کنترل اثر انگشت است که قابلیت شناسایی و ثبت اثر انگشت را دارد و می تواند همراه با گیت های کنترل تردد ، درب های اتوماتیک جهت ثبت ورود و خروج ، به کار رود. اسکنر TFS-Hamster II DX با قابلیت تشخیص اثر انگشت اصلی از تقلبی ، ضد ضربه و ضد شوک الکترو استاتیک ، ضد خش و ضد لرزش می باشد. با ارتباط اسکنر بوسیله پورت USB به کامپیوتر یا حافظه خارجی ، اطلاعات ترددی ثبت و قابل گزارش گیری می باشد.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود

10 آیتم

جدولی  لیست