محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اشتراک در خبرخوان

نرم افزار کنترل هوشمند

8 آیتم

جدولی  لیست 

 1. اتوماسيون حضور و غياب

  اتوماسيون حضور و غياب

  اتوماسیون حضور و غیاب جامع مبتنی بر وب با ارائه قابلیت ها و امکانات خود راهگشای مدیران مجموعه ها در کنترل و نظارت تردد پرسنل خواهد بود. با استفاده از دستگاه های ساعت زنی حضور و غیاب الکترونیکی اطلاعات ترددی پرسنل به نرم افزار انتقال داده می شود. با تعریف شیفت های کاری مجموعه و اعمال قوانین محاسباتی مربوطه و ... امکان مدیریت اطلاعات ترددی میسر می گردد. اخذ گزارشات متنوع از نرم افزار امکان تصمیم گیری های محاسباتی و مدیریتی را تسهیل می کند. نرم افزار جامع و قدرتمند حضور و غیاب الکترونیکی با محیط کاربر پسند و راحت خود در کنار دستگاه های سخت افزاری متنوع ، رضایت مشتریان سازمان ها ، ادارات ، شرکت ها و ... را به خوبی جلب کرده است.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 2. اتوماسیون مدیریت پارکینگ تحت وب

  اتوماسیون کنترل دسترسی

  اتوماسیون کنترل دسترسی تحت ویندوز یا وب بوده و با استفاده از دستگاه های کنترل تردد و سایر دستگاه هایی که قابلیت access control دارند ، ترکیب مناسبی جهت کنترل تردد ها خواهند بود. با استفاده از اتوماسیون کنترل دسترسی نظارت و کنترل بر ترددها به صورت دقیق انجام گرفته و امکان استخراج گزارشات متنوع را فراهم می آورد. استفاده از اتوماسیون access control در سازمان ها و ادارات مختلف ، بیمارستان ها و انبارها و ... راهگشای مدیران موفق بوده و در حفظ نظم و امنیت یاریگر خواهد بود.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 3. اتوماسیون ورزشی

  اتوماسیون حقوق و دستمزد

  بخش اداری و مالی هر مجموعه و سازمانی از با اهمیت ترین و حساس ترین قسمت های آن مجموعه می باشد. لازمه دقت و سرعت در محاسبات مربوط به ثبت اسناد و حقوق و دستمزد پرسنل یک مجموعه وجود یک نرم افزار قدرتمند و در عین حال ساده و کاربر پسند است. اتوماسیون حقوق و دستمزد بر پایه نرم افزار حضور و غیاب تعبیه شده و می تواند با محاسبه دقیق میزان حضور پرسنل ، تاخیر در ورود و تعجیل در خروج از محیط کار ، مرخصی ، ماموریت ، اضافه کاری و ... محاسبات مربوط به فیش حقوقی و دستمزد را انجام دهد

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 4. اتوماسیون هوشمندسازی مدارس

  اتوماسیون هوشمندسازی مدارس

  در جامعه مدرن و دنيای الكترونيكي كنوني كليه بخش ها نيازمند مديريت اطلاعات و دسترسي به شبكه جهاني مي باشند و نخستين گام رسيدن به آن انتقال دانش فردي به دانش سازماني است. مدارس و مراکز علمی و آموزشی با دارا بودن پایگاه محکم و سازنده ای که در جوامع بشری دارند از این قاعده مستثنی نخواهند بود. سامانه هوشمند سازی مدارس با عملکردی منسجم و یکپارچه با حفظ نظم و امنیت در مدرسه منجر به صرفه جویی در هزینه و زمان شده و با ارائه قابلیت های منحصر بفرد خود تعامل بیش از پیشی را بین اولیا مدرسه و دانش آموزان برقرار خواهد کرد.

  شرکت فناوران توت آذربایجان در راستای هوشمندسازی مدارس و مراکز علمی مفتخر به ارائه خدمات نوین آموزشی زیر می باشد :

  •  سیستم جامع نرم افزاری اتوماسیون مدارس
  •  حضور غیاب آنلاین دانش آموزان با استفاده از علائم حیاتی
  •  حضور و غیاب اتوماتیک دانش آموزان
  •  نظارت تصویری آنلاین با انتقال تصویر دوربین مدار بسته
  •  بوفه اعتباری مدارس
  • اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 5. اتوماسیون خوابگاهی

  اتوماسیون خوابگاهی

  سامانه کنترل تردد خوابگاهی متشکل از دستگاه های سخت افزاری ( ساعت های حضور و غیاب - دستگاه های کنترل دسترسی - گیت ها و راهبند های الکترونیکی - قفل ها و دستگیره های هوشمند دیجیتالی ) و نرم افزار خوابگاهی می باشد . اتوماسیون خوابگاهی در جهت مدیریت بهتر و نظارت صحیح بر کنترل تردد افراد ، ایجاد سهولت اسکان و امنیت در خوابگاه ها و اتاق های دانشجویان  و میهمانان ، امورات مالی و قرارداد های خوابگاه ها و ...  می باشد . 

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 6. اتوماسيون تغذیه و رزرو غذا

  اتوماسيون تغذیه و رزرو غذا

  نرم افزار سلف سرویس و اتوماسیون تغذیه تحت وب با امکان رزرو اینترنتی غذا توسط دانشجویان دانشگاه ها ، کارکنان ادارات و بیمارستان ها و پرسنل کارخانجات و ... امکان مدیریت بهینه سلف سرویس را فراهم می آورد و می تواند با کاهش هزینه های نیروی انسانی در پروسه تهیه ، پخت و تحویل و رزرو غذا باعث افزایش رضایت مندی مدیران و پرسنل گردد. استفاده از این نرم افزار یاری گر مسئولین سلف در کنترل و آمار گیری دقیق از مقدار وسایل لازم جهت تهیه و ارائه غذا خواهد بود.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 7. اتوماسیون مدیریت پارکینگ

  اتوماسیون مدیریت پارکینگ

  سامانه هوشمند پارکینگ خودرو متشکل از نرم افزار و سیستم شناسایی از طریق فرکانسهای رادیویی (RFID) است. در این سامانه با الصاق یک شناسه هوشمند (Tag) به شیشه خودرو و نصب آنتن های ورودی و خروجی UHF در محل ورودی پارکینگ، با شناسایی تگ توسط آنتن ( از فاصله 3 متر ) و بدون نیاز به نیروی انسانی امکان مدیریت پارکینگ فراهم می گردد و راهبند ها و گیت های ورود و خروج به صورت اتوماتیک باز می گردند. از این سامانه می توان در پارکینگ های سازمان ها و ادارات ، پارکینگ های عمومی ، پارکینگ های مجتمع های مسکونی ، فرودگاه ها ، عوارضی ها و ... جهت نظارت و کنترل تردد بهره برد .

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 8. اتوماسیون ورزشی

  اتوماسیون ورزشی

  سامانه اتوماسیون ورزشی متشکل از دستگاه های سخت افزاری ( ساعت های حضور و غیاب - دستگاه های کنترل دسترسی - گیت ها و راهبند های الکترونیکی - قفل ها و دستگیره های هوشمند دیجیتالی )  و نرم افزار ورزشی می باشد. در این سیستم با استفاده از علایم حیاتی نظیر تشخیص چهره و اثر انگشت و یا کارت و رمز عبور و ارسال اطلاعات به نرم افزار کلیه امورات ورزشی ورزشکاران ، مربیان و پرسنل ثبت و بررسی می گردد. استفاده از این نرم افزار در باشگاه های بدنسازی ، یوگا ، مجموعه های استخری و باشگاه و استادیوم های بزرگ ورزشی در ارائه خدمات راحت و کارآمد مثمر ثمر خواهد بود.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود

8 آیتم

جدولی  لیست