محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اشتراک در خبرخوان

گشت و نگهبانی

اتوماسیون گشت و نگهبانی از دستگاه گشت زنی ، تگ RFID و نرم افزار گشت زنی تشکیل شده است. تگ های RFID بر روی موقعیت هایی که در زمان گشت زنی بایستی مورد توجه ، شناسایی و بازرسی قرار گیرند ، الصاق می شوند. نگهبان در بازه زمانی مشخص با در دست داشتن دستگاه گشت و نگهبانی هنگام سرکشی و بازرسی از این مکان ها ، ضمن معرفی خود به دستگاه و اعلام حضور در شیفت تعیین شده خود ، محل بازرسی شده را نیز به دستگاه اعلام می نماید. این پروسه ضمن ثبت و ارسال سریع اطلاعات ، امکان مدیریت و گزارش گیری آسان از حضور نگهبان در شیفت ، موقعیت ها و مسیرهای بازرسی شده و ... را در اختیار مدیران قرار می دهد. از سیستم گشت و نگهبانی می توان برای اموراتی نظیر بازرسی انبار های کارخانه ها و بیمارستان ها ، مناطق نظامی و حراستی و ... استفاده کرد.

شرکت فناوران توت آذربایجان با ارائه مشاوره در زمینه خرید محصول متناسب با مجموعه های مورد نظر و اجرای کامل و بدون نقص آن و با ارائه خدمات پشتیبانی کامل ، در راستای هوشمند سازی و اتوماسیون مجموعه های مختلف در خدمت مشتریان خود می باشد.

3 آیتم

جدولی  لیست 

 1. دستگاه گشت و نگهبانی TSG-101

  دستگاه گشت و نگهبانی TSG-101

  دستگاه گشت و نگهبانی توتکو مدل TSG-101 با ثبت و ارسال سریع اطلاعات ، مدیریت و گزارش گیری آسان از حضور نگهبان در شیفت ، موقعیت ها و مسیرهای بازرسی شده و ... برای حفاظت ، حراست و بازرسی اماکنی نظیر انبار های کارخانه ها و بیمارستان ها ، مناطق نظامی و حراستی و ... استفاده کرد. همچنین این دستگاه می تواند کاربردهای دیگری نظیر استفاده برای مشاغل مربوط به حمل و نقل ، مسیر های ناهموار و صعب العبور و تجهیزات موجود در فواصل دور و ... به کار رود. با ادغام دستگاه گشت و نگهبانی توتکو مدل TSG-101 و نرم افزار مربوط به گشت و نگهبانی و یا استفاده از نرم افزار های حضور و غیاب می توان امتیاز بزرگی در راستای کنترل و نظارت بر پرسنل و تجهیزات موجود مجموعه کسب کرد.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 2. دستگاه گشت و نگهبانی TSG-500

  دستگاه کنترل نگهبان TSG-500

  دستگاه گشت و نگهبانی توتکو مدل TSG-500 با ثبت و ارسال سریع اطلاعات ، مدیریت و گزارش گیری آسان از حضور نگهبان در شیفت ، موقعیت ها و مسیرهای بازرسی شده و ... برای حفاظت ، حراست و بازرسی اماکنی نظیر انبار های کارخانه ها و بیمارستان ها ، مناطق نظامی و حراستی و ... استفاده کرد. همچنین این دستگاه می تواند کاربردهای دیگری نظیر استفاده برای مشاغل مربوط به حمل و نقل ، مسیر های ناهموار و صعب العبور و تجهیزات موجود در فواصل دور و ... به کار رود. این دستگاه در تمام شرایط آب و هوایی جهت کنترل و نظارت عملکرد نگهبانان از مجموعه های حراستی و تجهیزات مورد نظر قادر به کار است با ادغام دستگاه گشت و نگهبانی توتکو مدل TSG-500 و نرم افزار مربوط به گشت و نگهبانی و یا استفاده از نرم افزار های حضور و غیاب می توان امتیاز بزرگی در راستای کنترل و نظارت بر پرسنل و تجهیزات موجود مجموعه کسب کرد.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود
 3. دستگاه گشت زنی GUARD اثر انگشتی TSG-800

  دستگاه گشت زنی GUARD اثر انگشتی TSG-800

  دستگاه گشت و نگهبانی اثر انگشتی توتکو مدل TSG-800 قابلیت خواندن تگ RFID و شناسایی اثر انگشت را دارد. با ثبت و ارسال سریع اطلاعات ، مدیریت و گزارش گیری آسان از حضور نگهبان در شیفت ، موقعیت ها و مسیرهای بازرسی شده و ... برای حفاظت ، حراست و بازرسی اماکنی نظیر انبار های کارخانه ها و بیمارستان ها ، مناطق نظامی و حراستی و ... استفاده کرد. همچنین این دستگاه می تواند کاربردهای دیگری نظیر استفاده برای مشاغل مربوط به حمل و نقل ، مسیر های ناهموار و صعب العبور و تجهیزات موجود در فواصل دور و ... به کار رود. با ادغام دستگاه گشت و نگهبانی توتکو مدل TSG-800 و نرم افزار مربوط به گشت و نگهبانی و یا استفاده از نرم افزار های حضور و غیاب می توان امتیاز بزرگی در راستای کنترل و نظارت بر پرسنل و تجهیزات موجود مجموعه کسب کرد.

  اطلاعات بیشتر
  ناموجود

3 آیتم

جدولی  لیست