محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره فناوران توت آذربایجان

درباره ما

شرکت فناوران توت آذربایجان با نام اختصاری «توت» و با شعار تخصّص و تعهّد همگام با تجربه و تلاش در اواخر سال 93 فعالیت خود را در زمینه فناوری های نوین رایانه ای و الکترونیکی و ارتباطاتی آغاز نموده است.

این شرکت با بهره جستن از متخصصان توانمند، خوشنام و صاحب تجربه در هر یک از حوزه های سخت افزار، نرم افزار، شبکه و امنیت شبکه، تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات و با بکارگیری روش های مدیریتی پویا و نوین در 4 محور ارائه خدمات مشاوره ای، خدمات پشتیبانی، خدمات اجرائی و نیز فروش اینترنتی و آنلاین محصولات داخلی و خارجی مورد نیاز در حوزه فناوری اطلاعات پا به عرصه فعالیت در این رشته گذاشته است .

رعایت کامل اصول مشتری مداری، ارائه خدمات با کیفیت، رعایت اصول اخلاقی و صداقت در برخورد با شرکای حرفه ای، خلاقیت و بهره مندی از دانش های جدید، شایسته سالاری، اعتماد سازی و اطمینان بخشی به مشتریان در خصوص خدمات پس از فروش، تعامل سازنده و هم افزا با همکاران در یک محیط و ... از اصول جدائی ناپذیر این شرکت بوده که بر این اساس منشور اخلاقی شرکت ترسیم و کلیه همکاران این مجموعه خود را پایبند بر این اصول می دانند .

این شرکت با استعانت از درگاه پروردگار بزرگ، با نگاهی نو به دنیای انفورماتیک بر تعهدات خویش وفادار خواهد بود و از تمامی ابزارها برای فعالیت سالم، نوآورانه و سازنده در جهت کارآفرینی، تعالی و خلق ارزش های مطلوب بهره خواهد جست.

همچنین می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، برای خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی  اقدام کنید.

[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 22109336
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem