محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

فروش اینترنتی و خدمات پس از فروش تجهیزات فناوری اطلاعات

سامانه های هوشمند توتکو

واحد فروش و خدمات پس از فروش

به منظور حضور فعال در عرصه تامین و توزیع تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد استفاده در حوزه فناوری اطلاعات ، این شرکت در دو بخش اقدام به فروش و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات روز دنیای فناوری اطلاعات می نماید :

بخش نمایندگی : با اخذ نمایندگی از برندهای برتر ، این بخش اقدام به معرفی محصولات برای بازار هدف و راهنمائی مشتریان و در نهایت تحویل ، راه اندازی و گارانتی محصولات فروخته شده می نماید که این امر صرفا برای تجهیزاتی که نمایندگی رسمی آنها از منابع مستقیم تولید کننده و یا وارد کننده اخذ گردیده است بکار گرفته می شود . پروسه کاری این بخش به صورت زیر می باشد :

سامانه های هوشمند توتکو

بخش فروش سخت افزار: راهنمائی مشتریان و ارائه اطلاعات لازم برای انتخاب محصول مورد نظر خود بر اساس میزان نیاز ، سلیقه ، بودجه و ... و کمک در امر تصمیم گیری برای انتخاب بهترین محصول از وظایف این بخش می باشد .

این کالاها و تجهیزات شامل انواع مختلف تجهیزات مورد استفاده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از قبیل رایانه های شخصی و قطعات داخلی آن ، نوت بوکها ، تبلتها ، پد فونها ، آنتی ویروسها و ... می باشند .

پس از انتخاب نوع محصول اقدام به سفارش کالا به روشهای غیر حضوری یا حضوری نموده و در نهایت تجهیزات سفارش داده شده در کمتر از 24 ساعت به آدرس متقاضی ارسال خواهد گردید و پس از آن نیز مرحله خدمات پس از فروش شروع میگردد .

پروسه کاری این بخش به شکل زیر می باشد :

سامانه های هوشمند توتکو

[profiler]
Memory usage: real: 12582912, emalloc: 22090744
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem